Звертайтесь за тел.:   (032)  231-95-35;    096 81-41-791   ЗАВАНТАЖИТИ ВІЗИТКУ

Послуги
Наші публікації:

01.04.2017р.
- КВАРТИРИ М. ЛЬВІВ, -
МІНІМАЛЬНИЙ ІНТЕРЕС БЮДЖЕТУ ЩОДО НАДХОДЖЕНЬ ВІД ОПОДАТКОВУВАНИХ ОПЕРАЦІЙ З НЕРУХОМІСТЮ

ЗАВАНТАЖИТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

01.11.2015р. МІНІМАЛЬНИЙ ІНТЕРЕС БЮДЖЕТУ ЩОДО НАДХОДЖЕНЬ ВІД ОПОДАТКОВУВАНИХ ОПЕРАЦІЙ З НЕРУХОМІСТЮ

ЗАВАНТАЖИТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

20.07.2015р. МІНІМАЛЬНИЙ ІНТЕРЕС БЮДЖЕТУ ЩОДО НАДХОДЖЕНЬ ВІД ОПОДАТКОВУВАНИХ ОПЕРАЦІЙ З НЕРУХОМІСТЮ

ЗАВАНТАЖИТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИОцінка вартості нерухомого майна, нерухомості

Майновими правами або іншими правами на майно володіють як громадяни,так і юридичні особи.
Оцінка нерухомості - це визначення вартості юридичних прав (право власності, право оренди, право користування) на об'єкти нерухомості. Під визначення нерухомость попадають об'єкти, переміщення яких, неможливе без збитку їх архітектурі і призначенню.
Оцінка нерухомості є найпоширенішим видом оціночної діяльності і необхідна практично у всіх операціях, що здійснюються відносно нерухомого майна.
Володіючи успішним багатолітнім досвідом проведення оцінки нерухомості різного цільового призначення, Ми надаємо оціночні послуги на високому професійному рівні.
Отримати безкоштовну консультацію кваліфікованого Експерта-Оцінювача можна по тел. 096 814-17-91 або тел. (032) 231-95-35 (Андрій Васильович). Також Ви можете домовитися про зустріч чи виїзд спеціаліста на об'єкт оцінки, для проведення його огляду та фотофіксації.
1_ 3_4_5_6_7_

Група компаній «Профоцінка» повідомляє клієнтів та партнерів, що згідно з вимогами Постанови кабінету міністрів України № 358 «Про проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» отримано доступ до до єдиної бази даних звітів про оцінку, що ведеться Фондом державного майна України.

Ми проводимо оцінку всіх типів майна для фізичних осіб згідно з вимогами встановленими Податковим кодексом України, з внесенням результатів оцінки до єдиної бази звітів, присвоєнням реєстраційного номера.

Послуги надаються в самі стислі терміни і у повній відповідності з чинним законодавством.

 

 

Як пройти до офісу:

Карта проїзду: