Звертайтесь за тел.:   (032)  231-95-35;    096 81-41-791   ЗАВАНТАЖИТИ ВІЗИТКУЦіни на послуги з незалежної оцінки майна

№ п/п

Найменування Об’єкту оцінки

Вартість1 послуг, за одиницю (UAH) Термін виконання (днів)
1 Житлова нерухомість:
1.1. Типові житлові квартири в обласному центрі 1000 - 2000 1 - 3
1.2. Будиноки індивідуальної забудови, дачі
1000 - 2000 2 - 3
1.3. Гаражі (гаражні бокси, місця для паркування) 1000 - 2000
1 - 3
2 Земельні ділянки:
2.1. земельна ділянка (типова - від 0,05 до 0,25 га) 1000 - 2000
2 - 3
2.2. рецензія від 1000 грн. 2 - 3
2.3. земельна ділянка (нетипова) договірна
-
3 Торгові, офісні приміщення:
3.1. об’єкти нерухомості площа (типові - до 100 кв.м) 2000 - 2500 2- 3
3.2. об’єкти нерухомості (нетипові)
договірна -
4 Складські, виробничі приміщення:
4.1. об’єкти нерухомості площа до 100 кв.м 2000 - 2500
2 - 3
4.2. об’єкти нерухомості (нетипові) договірна -
5 Транспортні засоби:
5.1. легкові, вантажні, автобуси (1 звіт на 1 об'єкт)
1000 - 2000
2 - 3
5.2. перелік транспортних засобів від  2 одиниць договірна
-
6 Машини, устаткування, обладнання, товари в обороті:
6.1. серійне та стандартизоване (1 звіт на 1 об'єкт)
1500 - 2000
2 - 3
6.2. перелік обл. (серійне технологічне обл.) від  2 од. договірна -
6.3. нестандартне обладнання
договірна
-
6.4. технологічні лінії
договірна -
6.5. товари в обороті
договірна -
7 Майнові права:
7.1. Оцінка дебіторської заборгованості індивідуально -
7.2. Оцінка права вимоги індивідуально -
7.3. Оцінка акціїй індивідуально -
7.4. Оцінка корпоративних прав індивідуально -
8 Інша оціночна діяльність:
8.1. Оцінка іншого майна  індивідуально -
8.2. Консультація безкоштовна -
 
У ВИПАДКУ ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ НОТАРІУСА:
Оцінка для нотаріуса - це оцінка для цілей, передбачених статтею 172  Податкового кодексу України  щодо порядку оподаткування операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого майна. Відповідно до пункту 172.3 статті 172 Податкового кодексу України,  дохід фізичної особи від продажу об'єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта, розрахованої суб‘єктом оціночної діяльності (еспертом-оцінювачем), та зареєстрованої в єдиній базі даних звітів про оцінку (Інформація з Єдиної бази даних звітів про оцінку в машиночитаному форматі).
Оцінка нерухомого майна для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства (оцінка для нотаріуса)підлягає реєстрації у державній єдиній базі даних звітів про оцінку через авторизовані електронні майданчики.
Звіт про оцінку, не зареєстрований у єдиній базі даних звітів про оцінку, без присвоєного унікального номера відповідно до вимог цієї статті є недійсним. Під час посвідчення правочинів, для яких законодавством України передбачено отримання нотаріусом звіту про оцінку, нотаріус перевіряє реєстрацію такого звіту в єдиній базі даних звітів про оцінку та наявність присвоєного йому унікального номера.
Інші особливості проведення оцінки нерухомості для нотаріуса:
Реєстрація вартості нерухомого майна в держаній базі перевіряється модулем (Модуль елетронного визначення оціночної вартості), з метою перевірки вартості об'єктів оподаткування (Узагальнені за територіальною ознакою величини індикатора). Модуль Єдиної бази перевіряє кожний звіт про оцінку на предмет заниження оціночної вартості і, у разі виявлення факту такого заниження, не пропускає звіт до Єдиної бази, відмовляючи в його реєстрації. 
Також, слід остерігатися шахрайських дій зі сторони деяких оцінювачів, що здійснюють послуги на ринку оцінки для нотаріуса,  зокрема, пропонуючи за окрему плату занизити вартість майна, що призводить до зниження суми податків та зборів. Слід розуміти, що таке заниження вартості майна досягається виключно шляхом фальсифікації інформації, внесенням недостовірної інформації про ваше майно в держану базуТакі дії шахраїв-оцінювачів не минають безслідно. Станом на сьогодні, ФДМУ регулярно проводить моніторинг Єдиної бази інформації, і у випадку виявлення вартості об’єкта нерухомості, яка не відповідає ринковій, вживає заходів до оцінювачів  (зупиняє доступ до єдиної бази) і передаває таку інформацію до Державної фіскальної служби та правоохоронних органів для відповідного реагування. Якщо в результаті проведеної перевірки виявиться, що звіт про оцінку або дані, на підставі яких складений звіт, були сфальсифіковані, правочин щодо купівлі – продажу майна у судовому порядку може бути скасований.
 
Оподаткування доходів фізичних осіб при операціях з нерухомістю.

Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого майна встановлено ст. 172 Податкового кодексу України

Оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок об’єктів нерухомого майна встановлено ст. 174 Податкового кодексу України.

Таблиця ставок оподаткування доходів фізичних осіб, та сплата інші обов’язкові платежів при операціях з нерухомістю: ТУТ

Онлайн калькулятор розрахунку податків при оподаткуванні доходів фізичних осіб при операціях з нерухомістю;  ТУТ 
Нотаріус може надати точну інформацією, щодо ставок податків та зборів при оподаткуванні доходу фізичної особи при операції з нерухомим майном.
 
Ринкова вартість нерухомості - це дохід фізичної особи при операціях з нерухомісю.
 
 

 

 

=====================================

Ми розуміємо унікальність кожного об'єкта оцінки, а також індивідуальність завдань, тому пропонуємо гнучкий підхід в ціноутворенні нашої роботи. 
У таблиці з цінами приведені орієнтовні вартості для виконання повного звіту про оцінку, що включає всі етапи оцінки.
Терміни та вартість послуг експертна залежать від категорії складності об'єкта, місця розташування об’єкта, комплекту документів і інформації, що є на ринку і у Замовника.
Володіючи успішним багаторічним досвідом проведення оцінки нерухомості різного цільового призначення, Ми надаємо оціночні послуги на високому професійному рівні. Економимо Ваші гроші і час, за рахунок високого рівня кваліфікації фахівців. 
 
 

СУБ’ЄКТ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «ПРОФОЦІНКА»