(098)  185-01-06      (096) 81-41-791      profocinka@gmail.com

Послуги


Оцінка вартості машин і обладнання

 
Переважна більшість підприємств і компаній, від малих до великих, володіють обладнанням.
Оцінка обладнання – самий багатообразний вид оціночної діяльності, оскільки в нім присутня велика кількість різних вузькоспеціальних і унікальних об'єктів оцінки. Під поняття обладнання в оціночній діяльності попадає досить широкий спектр найменувань, від телефонів до великогабаритних верстатів.
Оцінка вартості обладнання часто використовується для внесення його в статутній капітал при створенні нових компаній або збільшення фондів вже існуючих. Невеликі компанії вносять, як правило, комп'ютери, верстати, електронне устаткування, меблі і інші об'єкти майна, що мають незначну вартість, але достатню для статутного капіталу. У великих виробничих компаніях часто не мають уяви, яким капіталом у вигляді обладнання вони володіють. Оцінка дорогого устаткування часто проводиться  для його  застави при отрриманні кредитів чи інвестицій, що дозволяє поповнювати фінансові кошти на розвиток бізнесу.
Володіючи успішним багатолітнім досвідом проведення оцінки машин та обладнання різної складності, Ми надаємо оціночні послуги на високому професійному і якісному рівні.
Отримати безкоштовну консультацію кваліфікованого Експерта-Оцінювача можна по тел. 096 814-17-91 або тел. (032) 231-95-35 (Андрій Васильович). Також Ви можете домовитися про зустріч чи виїзд спеціаліста на об'єкт оцінки, для проведення його огляду та фотофіксації.

001004002003005006

 

СУБ’ЄКТ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «ПРОФОЦІНКА»