(098)  185-01-06      (096) 81-41-791      profocinka@gmail.com

Послуги


Оцінка вартості транспортних засобів

 
Оцінка вартості транспортних засобів актуальна для кожного власника, незалежно від того, є він фізичною чи юридичною особою. Кількість транспортних засобів в нашій країні постійно збільшується, таким чином збільшується і кількість операцій, які з ними проводиться. Професійна оцінка допомагає вирішити безліч питань, пов'язаних з тими або іншими операціями.
Особливо важлива допомога професіонала при фінансових операціях, об'єктом яких виступає автомобіль. Адже якщо із ціною абсолютно нового автомобіля все більш - менш ясно, то ціни на уживані машини часто встановлюються «на око», або взагалі є украй завищеними. Продавцеві автомобіля, незалежна оцінка також стане в нагоді, оскільки часто самостійно визначити оптимальну вартість автомобіля буває складно або взагалі неможливо. 
Володіючи успішним багатолітнім досвідом проведення оцінки ДТЗ, Ми надаємо оціночні послуги на високому професійному і якісному рівні.
Отримати безкоштовну консультацію кваліфікованого Експерта-Оцінювача можна по тел. 096 814-17-91 або тел. (032) 231-95-35 (Андрій Васильович). Також Ви можете домовитися про зустріч чи виїзд спеціаліста на об'єкт оцінки, для проведення його огляду та фотофіксації.

030205040706

 

СУБ’ЄКТ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «ПРОФОЦІНКА»