Звертайтесь за тел.:   (032)  231-95-35;    096 81-41-791   ЗАВАНТАЖИТИ ВІЗИТКУ

ОЦІНКА КВАРТИР У ЛЬВОВІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

(v. 1.0 beta) Вкажіть параметри квартири
---
---
---
---
---
---
---
---
---

Всі поля є обов'язковими для заповнення!!!
Для роботи калькулятора необхідно включити JavaScript
Сервіс «Оцінка вартості квартир в режимі онлайн» є одним із способів дізнатися приблизну ринкову вартість квартири в Львові за допомогою всього одного натискання клавіші. Часто це виявляється дуже зручним і своєчасним. Методи оцінки квартир засновані на використанні багатовимірної матриці індексів вартості житла у Львові для всіх типів квартир у всіх районах міста, а також матриць оціночних коригувань. Оцінка нерухомості та оцінка житла таким способом є розширенням методу порівняльного аналізу продажів і має ряд помітних переваг.
Для визначення вартості квартири за допомогою даного сервісу необхідно вказати тільки її основні параметри, які помітним чином впливають на ціну житла. Менш значимі фактори, такі як наявність або відсутність балкона, телефону, покриття підлоги, висота стель, роздільний або суміщений санвузол і тому подібні параметри впливають на вартість квартири на рівні 1% -2% і знаходяться в межах похибки методу оцінки. У більшості випадків ця похибка в сумі складає 3% -5%, що є цілком прийнятним навіть при професійній оцінці за участю «живого» фахівця. Похибка оцінки може бути більше для дорогого елітного житла, квартир в центрі міста, нетипових квартир, квартир з дизайнерським євроремонтом та інших нестандартних варіантів. Досить «примхливими» для автоматичної оцінки виявляються і представники іншого класу - невеликі однокімнатні квартири, так як ціна однокімнатної квартири відносно невеликій площі може помітно відрізнятися з характерного рівня цін для свого класу житла.
Для більшості людей квартира є, мабуть, найбільш дорогим предметом власності. Все частіше люди усвідомлюють, що квадратні метри, в яких вони живуть, мають чималу ціну, яка постійно змінюється з часом. Причому зміна вартості навіть невеликої однокімнатної квартири всього на кілька відсотків в абсолютному вираженні може означати чималу суму грошей від кількох тисяч до десятків тисяч доларів. Не дивно, що багато власників житла періодично задаються питанням: «Скільки коштує квартира, в якій я живу»? Особливо актуальним питання ціни настає у разі продажу, покупки або обміну житла.
Існують різні способи дізнатися приблизну ринкову ціну квартири. Але навіть якщо запросити кількох професійних оцінювачів або досвідчених ріелторів, то кожен з них назве свою цифру. А реальна ціна продажу квартири, швидше за все, не співпаде з жодною з них! Так влаштовано ціноутворення на ринку нерухомості. На ціну житла у Львові впливає безліч різних чинників, аж до психологічного настрою продавця і покупця в момент торгу. Тому до початку операції можна лише визначити «коридор», в якому з великою ймовірністю знаходиться вартість квартири. І для більш точного визначення цього «коридору» краще зібрати декілька різних оцінок і думок - істина виявиться десь посередині.

( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )