Звертайтесь за тел.:   (032)  231-95-35;    096 81-41-791   ЗАВАНТАЖИТИ ВІЗИТКУПОФОЦІНКА: Експертна оцінка майна: АКТУАЛЬНО

квіт.
21
2016
(15 votes)
РЕАЛІЇ РИНКУ ОЦІНКИ МАЙНА ДЛЯ ЦІЛЕЙ ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ:
З вересня 2014 року у м. Львові та всіх містах обласного значення набуло масової практики використання звітів з оцінки житлових квартир, які використовуються як база оподаткування ПДФО, збором до ПФ, військовим збором та нарахуванням держмита з вартістю, що в рази не відповідає будь-яким ринковим даним і навіть здоровому глузду, в звітах як правило вартість любої квартири, любої площі, коливається в межах від 100000 до 200000 гривень, в любий період. Що потягнуло за собою і тягне дуже великі втрати як місцевих так і загального бюджету, реальний обсяг втрат визначити важко, але в межах міста це є мільйони гривень. В межах країни суми величезні.
Звіти як правило виконуються оцінювачами, що не знаходяться на території міст де проходить оподатковувана операція, сертифікати із зони АТО, Чернігова, Одеси. Передаються через ріелторів, що працюють поза межами правового поля, через сподівання відсутності контролю і відповідальності.
Ситуація виникла внаслідок скасування схеми, що контролювалась минулим керівництвом країни з відсутністю відповідальності, акумулюванням коштів на рахунках одної комерційної структури і виведенням оборотів ринку нерухомості в тінь.
Після скасування схеми ситуація не покращилась внаслідок відсутності належного контролю з боку державних органів (Фонд держмайна не є відповідальним за сплату податків і не може проконтролювати дії які проходять через нотаріат і звітуються до ДФС), але це не є виною цих органів, а лише відсутністю ініціативи при перевірці і донарахуванні, що частково є наслідком відсутності механізму перевірок.
Метою є не пошук виконавців, а відповідальність споживачів, що ухилились від сплати податків. На Україні така методика не застосовувалась.
ДФС і Мінюст лише мають виконати прямо покладені на них обов’язки, причому в межах існуючого законодавства і без додаткових втрат.
Лад може буде наведено практично миттєво із значним збільшенням бюджетних надходжень, детінізацією ринку операцій з нерухомістю, збільшенням доходів місцевих бюджетів.
Надані нами дані можливо легко використовувати під час моніторингу. (ССИЛКА 1, ССИЛКА 2, ССИЛКА 3)
Крім того вони можуть бути основою при нарахуванні податку на нерухомість, який так чи інакше буде впроваджено.
При наявності підтримки дані можливо надавати на постійній основі та в інших сегментах нерухомості.
Ініціатива може бути поширена на всій території України.
Перші результати:
 
Експерти-оцінювачі групи компаній "Профоцінка"
Костик А.В., Хворов С.Ю.
(15 votes)
Перегляди(93383)
 

Додати коментар

Захисний код Оновити