(098)  185-01-06      (096) 81-41-791      profocinka@gmail.comАНАЛІТИКА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

лют.
6
2013
Львів – у трійці міст з найдорожчими помешканнями в Україні (01.01.2013)
(29 votes)
Львів перебуває серед трійки міст з найдорожчими помешканнями в Україні. Попереду лише Київ та Одеса. Проте, за словами ріелторів, квартири у Львові купують. Найбільший попит на маленькі помешкання, бо ті дешевші.
Квадратний метр житлової площі у Львові коштує не менше тисячі доларів. Така висока ціна через те, що Львів на сьомій сходинці за чисельністю населення, проте за його щільністю – на третьому місці. «Якщо аналізувати за житловими квартирами, то найдорожчий квадратний метр в Києві. Одеса посіла третє місце. Недалеко від них і Львів. Потім йде Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків», – розповів експерт з нерухомості Андрій Костик.
zik  
ZIK
Ріелтори кажуть, що найвища ціна квадратного метра житла у Львові сягає трьох тисяч доларів. Це за квартири в елітних австрійських будинках. Такі домівки мають гарне планування і, звичайно, добре збереглися ще з австро-угорських часів. Маклери зазначили, що найпопулярнішими є маленькі помешкання. У більших хоч і дешевший квадратний метр, та кінцева вартість все одно височезна.
«Якщо порівняти навіть деякі європейські країни в Західній Європі, то ціни на одному рівні. У Львові ціна коливається, приблизно тисяча доларів за квадратний метр», – зазначила Олена Каюченко, яка працює в бюро нерухомості.
Власник ріелторської агенції Володимир Ляшкевич розповів, що високі ціни на квартири пов’язані з красою Львова. За його словами, навіть київські багатії хочуть мати помешкання у мальовничому місті. Додає: ціна на житло дуже нестійка. Все залежить від стану будинку, ремонту, планування, розташування, поверху та цілої низки інших нюансів.
«Якщо будинок гарний, з залізобетонним перекриттям, то він ціниться набагато більше, ніж будинок з дерев’яним перекриттям чи той, який побудований за радянських часів. Найціннішим у Львові є період австро-угорської імперії, коли були збудовані перші будинки із залізобетонним перекриттям», – підкреслив Володимир Ляшкевич.
Якщо на фасаді будинку є погруддя або ж він просто оздоблений орнаментами і всілякими скульптурами, то ціна за помешкання буде більшою у півтора рази, аніж у звичайному будинку. Близько двох тисяч доларів за метр.
Експерти ж кажуть, що в Україні ціни на нерухомість повільно падають . Нагадаємо, на минулий рік уряд України розрахував середню вартість квадратного метра житлової площі у Львові, яка становить лише 5000 гривень.

РЕПОРТАЖ У ЦИФРАХ

Dig kvartyry

(29 votes)
Перегляди(106506)